Mäng “Mida noored internetis teevad?”

$3.00

Mäng aitab õpetajal mõista, miks noored pidevalt telefonis on ning õpilased peavad oma nutikäitumist analüüsima. Selle tulemusena võib nii mõnegi põneva järelduseni jõuda!

Kategooria:

Kirjeldus

👉 Komplektis on Dobble kaardid ja märksõnad.

Mängu käik:
  1. Õpilased moodustavad nelikud.
  2. Õpetaja jagab võistkondadele Dobble kaardid ja märksõnad (kollased lipikud), millest igaühe all peab mängu lõpuks olema vähemalt ühe rakenduse nimi, mida noored lipikule kirjutatud tegevuseks kasutavad.
  3. Konks on selles, et tegevuse alla tohib rakenduse kirjutada ainult siis, kui Dobble mängu käigus keegi selle tegevuse kõige kiiremini kaartidelt leidis.
  4. Mäng lõppeb, kui kõigil võistkondadel on kõikide märksõnade all midagi kirjas. Selleks, et viimased viitsiksid lõpuni pingutada, võib õpetaja auhinnad välja panna.
Pärast mängimist käivad noored klassis ringi ning uurivad, kuidas eakaaslased neile tuttavaid rakendusi kasutavad. Lõpetuseks saab arutleda, millist rolli nutiseadmed meie elus täidavad. Milliseid tegevusi saaks teha ka ilma nutiseadmeta? Milliseid mitte? Millised n olaste poolt kasutatavate rakenduste võimalused ja ohud üldiselt?

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mäng “Mida noored internetis teevad?””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.